2013/08/01

isitjustadream

~~~chatis
Som neaktívna, viem. Ale za posledný týždeň som bola stále mimo, po výletoch, chatách, festivale, grilpárty... A som za to nesmierne vďačná a nesmierne šťastná.

hahhaha.zbožňujem opité momentky, hlavne keď každá vyzerá ako keby prezentuje inú drogu a iný stav
~~~turiecifuckinglovecats

imeanallthefuckingcats~~~wlese


takto to vyzerá, keď stretnem niekoho z internetového sveta - milión vodiek, ogrckané vlásky a kóma.. dope bitches ♥bazén bol top, nemala som foťáčik

~~~

Neverím na lásku, necítim vieru v lásku. Nedôverujem láske a pochybujem o nej. Akokoľvek sa rozpína vo vnútri môjho tela, zapĺňa izbu ako ťažký opar a drží sa tesne pod stropom, aj tak už v nej nevidím stredobod môjho sveta. A sveta ako takého.

Všetko už je príliš nečisté na to, aby udržalo lásku. Len s ťažkou námahou skladáme zbytky vášne a čírych citov do našich príbehov, už len násilne zliepame medziľudské putá. Dopredu vidíme, cítime pád. Už všetci dávno vieme, ako to začína a ako to končí. Už dávno sme sa stihli naučiť presný bodový zoznam, postupujeme mechanicky level za levelom, uniká nám podstatné. Nikdy nebude taká, akou bola - ako sa o nej písalo, ako ju sfilmovali a ako ju prežívali. Preto tu stojím a pýtam sa: načo? Pozerám týmito realistickými očami, odopieram si, lebo viem, poznám, zažila som - tak už nie, nie viac.

V tých istých sračkách vždy jeden z nás utopí celú tú vec s láskou. Rok alebo hoci aj dvanásť. Nie je večná, nie je reálna, nie je možné ju zrealizovať v tomto svete. Nie je tu pre ňu vhodné prostredie, všetko tak jedovaté, zákerné, falošné a príliš dnešné, až aj to najčistejšie a toľko krát oslavované sa už len stáva spomienkou. Obdivne žehnám tým, čo ešte hrajú túto tragédiu; kratšie či dlhšie predstavenia; tí, čo ešte veria.

A aj tak tu stojím, ja, rovnaká. Pre všetky tie zadýchané chvíle, v posteli aj v tráve, pre všetky tie malé dobrodružstvá, pre tvoje oči, náš smiech a každú maličkosť - ťa ľúbim. Aj keď som sa bránila. Už to viem.

20 comments:

 1. sakra, ty jsi ještě hezčí než předtím <3

  ReplyDelete
 2. Fotografie pekné, vidím, že si to užívaš :) Mňam, na nejakú grillpárty by som teda šla, i keď mi grilujeme skoro každý 2. týždeň u prababky, no :D A dnes guláš, och ♥ :D

  Okrem toho ten kožúch :D Fotka, ktorá ma dostala spolu s tou prvou ;D :)

  ReplyDelete
 3. Vypadá to na parádní akci:-) A moc se mi líbí zabarvení fotek.

  ReplyDelete
 4. taky bodkovy vrch od plaviek mam aj ja ale ja ho mam na zavezovanie z f a f *K* ani ja uz neverim na nic..

  ReplyDelete
 5. budeš spisovatelka, prosím? děkuji předem

  ReplyDelete
  Replies
  1. presne to!!!! CHCEME VIAC!
   ANika :-*

   Delete
 6. velmi vam to s gogenom pristane :)

  ReplyDelete
 7. jsi proste bozska!!!!

  ReplyDelete
 8. tie fotky s mačičkami *-* ňuňu ♥

  ReplyDelete
 9. Agree. Naprosto přesně jsi popsala moje pocity.. je to zkažené tak moc že už se nedá věřit, láska už není v pravém slova smyslu. Bohužel :)
  Sluší ti to velmi ;)

  ReplyDelete
 10. Agree. Vystihla jsi to přesně, tohle zjištění mě cca před necelým rokem totálně rozdrtilo, ale už jsem si zvykla.. bohužel. Láska už tady v tomhle paradigmatu ztratila původní význam, definici.. škoda no. Nedá se věřit nikomu. Pomalu ani sobě.
  Sluší ti to velmi ;)

  ReplyDelete
 11. Dokonalé fotky :) aaa vlastne ty si celá dokonalá <3

  ReplyDelete
 12. Jsi nádherná.Ráda vidím že vypadáš spokojeně.
  a Mimochodem ty jednodílný plavky jsou top!

  ReplyDelete
 13. ja nechápem ako môžeš aj najebaná vyzerať tak dobre na fotkách, ja keď som videla v mobile tie z wlese ma skoro drblo :DD a ogrckané vlásky musíme zopakovať na Grape ! tak zháňaj financie :D

  ReplyDelete
 14. Haha, hned jak jsem viděla 2. fotku, tak jsem si řekla, že ten borec vypadá jako Macklemore a až potom jsem sjela a uviděla tu gifku :)
  Badminton a micky = ♥♥♥

  ReplyDelete
 15. ja som vedela že nebude chýbať stolová kóma :D fotky top najviac je opitučká na pokračovanie :D

  ReplyDelete
 16. Jak to děláš, že ať nahodíš jakýkoliv xichtik, vypadaš super? Nechápu :D Hlavně že si uživaš. :))

  ReplyDelete
 17. Chery, aké máš boky :O

  ReplyDelete
 18. mala by si naozaj uvažovať nad nejakou knihou :)

  ReplyDelete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...